Apie Mane

Jau nuo neatmenamų laikų svajojau susikurti nuosavą kampelį internete, kažką panašaus į tinklaraštį. Bėda lig šiol vis būdavo ta, kad nežinojau, apie ką galėčiau rašyti. Gyvenime išbandžiau daugybę sričių, kai kurias įvaldžiau išties meistriškai, bet vis nerasdavau tos vienintelės tikrai “Mano“. 🙂

Kol vieną dieną, rytinio išėjimo į balkoną metų, į galvą šovė išganinga mintis: “Rūkymas! Esu tikra cigarečių connoiseur. Kas man trukdo rašyti apie tai, ką taip gerai išmanau? Ir jokių “lengvas būdas mesti rūkyti“ nesąmonių. Rūkykime į sveikatą!“ 🙂 Tiesa, kitą dieną atsidūriau Naujosios Vilnios psichiatrinėje ligoninėje, bet išganingoji mintis su manimi pasiliko.

OK, ta vieta apie psichiatrinę ligoninę – išgalvota. Nieko panašaus nenutiko. Vis tik, idėja rašyti apie rūkymą kelioms mano draugėms pasirodė tikrai beprotiška. Taip, draugėms. Esu mergina. Mano vardas – Marta, studijuoju dailiuosius menus (angl. Fine Arts) Birmingemo universitete, Anglijoje.

Laisvalaikiu rūkau ir užsiiminėju cigarečių degustacija. Rimtai, visiškai rimtai… Tikiuosi, sugebėsime rasti bendrą kalbą ir keletą susikertančių nuomonių paversti tiesos konsensusu. Cigarečių pasirinkimo klausimais – ir ne tik.

Sveikas atvykęs į maloniai rūkančiųjų gretas! 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s