Paskelbta

Malonaus rūkymo vadovas (II dalis)

Prieš keletą dienų rašiau apie tai, jog mokėjimą rūkyti liudija patiriamo malonumo kiekio koeficientas. Šį kartą siūlau Jums keletą technikų, kaip jį galite padidinti:

  1. Rūkymą atsiekite nuo visų nemalonių jausmų. Išmeskite iš galvos mintį, jog rūkyti yra nenormalu ar kažkaip smerktina.
  2. Pasitelkite neigimą. A. Mamontovas kadaise dainavo: “Kaip tiki, taip ir yra.“ Tad patikėkite, jog rūkymas – labai malonus procesas, išvalantis Jūsų plaučius ir apsaugantis Jus nuo vėžio. Aš visiškai rimtai. Mintys ir tikėjimas – labai galingi ginklai.
  3. Pasistenkite apvalyti plaučius ir padidinti kvėpavimo takų pralaidumą. Kasdienė mankšta, tinkama mityba ir, jei tik turite tam valios, joga padės pasiekti visą tai ir dar daugiau.
  4. Lavinkite rūkymo metodiką: trumpi nikotino pliūpsniai stimuliuoja (naudinga norint prabusti), ilgi – atpalaiduoja. Pabandykite vienu dūmų įtraukimu “surūkyti“ trečdalį cigaretės, tiesiog įtraukti labai daug dūmų – galbūt būtent tai ir yra Jūsų kelias. 🙂
  5. Norėdami stipresnės cigaretės, išimkite filtrą, perplėškite pusiau ir įstatę jį atgal į cigaretę, galus apdeginkite.
  6. Jei pavyktų išsivaduoti nuo išankstinių nuostatų tiek dėl rūkymo, tiek dėl meditacijos, imkitės kasdienių meditacijos pratybų. Visiškam organizmo išsivalymui ir nikotininės tolerancijos “reset“ mygtuko paspaudimui prireikia nuo 10 iki 30 min. trukmės meditacijos sesijos. Ilgalaikėje perspektyvoje, šis laiko tarpas gali drastiškai sumažėti – bet tam reikės pastangų ir kantrybės.
  7. Jei einate religinės meditacijos keliu, cigaretes galite pasilaiminti norimu poveikiu per maldą (Dievui tikrai nieko negaila).

Tikiuosi, nepasirodžiau visiška religine fanatike. Tokia nesu. Taip, dvasingumu aš domiuosi. Taip, kai kurie mano pasiūlyti metodai gali pasirodyti absurdiški – retkarčiais man pačiai tai atrodo neįtikėtina ir neišpasakytai keista, tačiau jau gerą pusmetį kiekvieną cigaretę surūkau netgi maloniau nei savo pirmąją cigaretę. Kiekvieną kartą! Dėl to tikrai verta pasistengti. 🙂

Malonaus rūkymo ir dūmingų Naujųjų Metų! 🙂

Ir tesaugo Jus rūkymo deva :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s